Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vysledky a umiestnenia s Velkej Rači

23. 7. 2007

Výsledky SP DH 2007 #2 Veľká Rača + M SR

Výsledky
Výsledková listina Slovenský pohár 2. kolo + M SR
Miesto: Veľká Rača
Dátum: 22.07.07

Výsledková listina
Slovenský pohár v zjazde, 2. kolo
--------------------------------- www.vos-tpk.sk ------------------------------
Semifinále Finále
1 SVK19940203 Laššo Adrián 605 BKP 09:32,94( 9) 7b. 03:39,18 (00:00,00) 50 b. 57 b.
2 SVK19930529 Ťukody Vladimír 602 BKP 03:43,56( 1) 15b. 03:44,82 (00:05,64) 45 b. 60 b.
3 SVK19930524 Potočár Juraj 608 Alien Racing 03:53,84( 4) 12b. 03:45,38 (00:06,20) 40 b. 52 b.
4 SVK19950723 Drábik Oliver 609 BKP 04:51,20( 1) 15b. 03:50,25 (00:11,07) 35 b. 50 b.
5 SVK19940819 Dujicek Vladimír 607 SCK Velo Sprint Nitr 03:52,17( 3) 13b. 03:52,16 (00:12,98) 33 b. 46 b.
6 SVK19940531 Matejka Juraj 606 Maxxis RANN Riders P 03:48,95( 2) 14b. 03:57,39 (00:18,21) 31 b. 45 b.
7 SVK19930318 Bulik Ľubomír 604 BKP 03:59,08( 5) 11b. 04:09,59 (00:30,41) 29 b. 40 b.
8 SVK19940723 Turza Jakub 601 BKP 04:26,81( 6) 10b. 04:22,96 (00:43,78) 27 b. 37 b.
9 SVK19941204 Knapec Martin 610 BKP 06:07,58( 8) 8b. 04:23,84 (00:44,66) 25 b. 33 b.
10 SVK19932012 Jantoš Mário 603 BKP 04:49,53( 7) 9b. 04:27,34 (00:48,16) 23 b. 32 b.

Miesto: Veľká Rača Dátum: 22.07.07

------ Kategória: Žiaci (1993-1995)

------ Kategória: Ženy ---------------------------------------------- www.vos-tpk.sk ------------------------------
Semifinále Finále
1 AUS19880613 Hannah Tracey 204 Cairns Cycle Club 02:50,23( 1) 15b. 02:49,31 (00:00,00) 50 b. 65 b.
2 POL19830516 Sojka Anna 202 Remerx - Grafobal 03:35,88( 2) 14b. 03:34,32 (00:45,01) 45 b. 59 b.
3 SVK19810303 Bošková Helena 201 Norcobikes 03:52,10( 3) 13b. 03:39,79 (00:50,48) 40 b. 53 b.
4 SVK19891218 Pialová Katarína 203 CyS Žilina 03:56,85( 4) 12b. 03:54,38 (01:05,07) 35 b. 47 b.

------ Kategória: Masters (1977 a st.) ------------------------------ www.vos-tpk.sk ------------------------------
Semifinále Finále
1 SVK19730206 Drábik Peter 315 BKP 02:53,55( 1) 15b. 02:44,89 (00:00,00) 50 b. 65 b.
2 SVK19771213 Čeman Štefan 301 RIDE Slovakia 03:00,16( 3) 13b. 02:53,90 (00:09,01) 45 b. 58 b.
3 CZE19761224 Wojnar Radek 306 www.lyze-kola.cz 03:06,08( 4) 12b. 02:57,82 (00:12,93) 40 b. 52 b.
4 SVK19750329 Zemánek Roman 302 KHC Kaktus Bike Brat 02:56,45( 2) 14b. 02:58,39 (00:13,50) 35 b. 49 b.
5 CZE19690223 Kubíček Pavel 310 Remerx - Grafobal 03:30,96( 12) 4b. 03:07,29 (00:22,40) 33 b. 37 b.
6 SVK19730207 Vičík Ľubomír 311 RIDE Slovakia 03:26,60( 10) 6b. 03:08,20 (00:23,31) 31 b. 37 b.
7 SVK19741107 Jurčík Marek 303 KHC Kaktus Bike Brat 03:06,40( 5) 11b. 03:08,52 (00:23,63) 29 b. 40 b.
8 SVK19730427 Gombala Jozef 316 BKP 03:13,34( 6) 10b. 03:16,62 (00:31,73) 27 b. 37 b.
9 CZE Jančík Oskar 309 Acer Bike Team 03:21,66( 8) 8b. 03:19,23 (00:34,34) 25 b. 33 b.
10 SVK19761119 Vališ Samuel 314 BKP 03:18,34( 7) 9b. 03:19,68 (00:34,79) 23 b. 32 b.
11 CZE19730814 Svoboda Pavel 307 Acer Bike team Bno 03:24,89( 9) 7b. 03:24,13 (00:39,24) 20 b. 27 b.
12 SVK19670221 Babič Štefan 305 DH Tatry 03:27,38( 11) 5b. 03:25,64 (00:40,75) 19 b. 24 b.
13 SVK19711203 Maron Andrej 304 KHC Yadrobike 05:05,75( 13) 3b. 03:29,48 (00:44,59) 18 b. 21 b.
CZE19600201 Bureš Miroslav 313 BRT Olomouc 06:33,75( 14) 2b. DNS 2 b.

------ Kategória: Hardtail ------------------------------------------ www.vos-tpk.sk ------------------------------
Semifinále Finále
1 CZE19820322 Červenka Michal 401 GT Czech Subform tea 02:57,31( 1) 15b. 02:53,56 (00:00,00) 50 b. 65 b.
2 SVK19870110 Zlatoš Pavol 407 RIDE Slovakia 03:05,52( 2) 14b. 02:58,85 (00:05,29) 45 b. 59 b.
3 SVK19870622 Králik Matúš 447 RIDE Slovakia 03:10,95( 4) 12b. 03:04,70 (00:11,14) 40 b. 52 b.
4 SVK19840921 Záfer Martin 444 Hobby cykloservis Hl 03:16,33( 7) 9b. 03:06,04 (00:12,48) 35 b. 44 b.
5 SVK19830902 Liška Filip 442 CK AB Sereď 04:19,96( 34) 03:14,07 (00:20,51) 33 b. 33 b.
6 SVK19870212 Králik Jozef 438 BKP 04:23,07( 35) 03:14,62 (00:21,06) 31 b. 31 b.
7 SVK19900829 Ivančík Matej 423 SCK Velosprint Nitra 03:16,03( 6) 10b. 03:15,86 (00:22,30) 29 b. 39 b.
8 CZE19910304 Šefranek Jan 428 Bike Hazard Racing t 03:23,60( 10) 6b. 03:18,07 (00:24,51) 27 b. 33 b.
9 CZE19910817 Ševčík Martin 411 Červenka SUBFORM Tea 03:21,67( 9) 7b. 03:19,67 (00:26,11) 25 b. 32 b.
10 CZE19901128 Krhánek Ondřej 414 Červenka SUBFORM Tea 03:27,27( 13) 3b. 03:22,22 (00:28,66) 23 b. 26 b.
11 CZE19890202 Krsička Marek 420 Červenka SUBFORM tea 03:28,41( 14) 2b. 03:28,38 (00:34,82) 20 b. 22 b.
12 CZE19801217 Hafernik Jiří 410 Červenka Subform tea 03:32,96( 15) 1b. 03:28,94 (00:35,38) 19 b. 20 b.
13 SVK19840902 Liška František 441 CK AB Sereď 03:20,86( 8) 8b. 03:30,36 (00:36,80) 18 b. 26 b.
14 CZE19810404 Musil Tomáš 421 Červenka Subform tea 03:11,98( 5) 11b. 03:31,24 (00:37,68) 17 b. 28 b.
15 SVK19820713 Vendlek Marek 440 Hobby Cycloservis Hl 23:23,24( 41) 03:31,59 (00:38,03) 16 b. 16 b.
16 SVK19920225 Krejči Peter 429 BKP 03:25,63( 11) 5b. 03:33,65 (00:40,09) 15 b. 20 b.
17 SVK19871105 Matis Radoslav 419 Freeride Košice 03:33,72( 16) 03:33,68 (00:40,12) 14 b. 14 b.
18 SVK19850821 Kramárik Juraj 422 Alien Racing Bratisl 03:41,98( 21) 03:34,03 (00:40,47) 13 b. 13 b.
19 SVK19870822 Bača Juraj 412 Alien Racing Bratisl 08:40,10( 40) 03:40,46 (00:46,90) 12 b. 12 b.
20 SVK19910619 Vančo Patrik 433 Hobby Cykloservis 03:37,26( 17) 03:41,64 (00:48,08) 11 b. 11 b.
21 SVK19910822 Tkačik Pavol 415 BKP 03:52,06( 24) 03:41,85 (00:48,29) 10 b. 10 b.
22 SVK19860412 Janosik Martin 437 BKP 03:55,05( 25) 03:42,39 (00:48,83) 9 b. 9 b.
23 SVK19900912 Kollár Richard 432 SC Downhill Topoľčan 04:03,32( 29) 03:45,01 (00:51,45) 8 b. 8 b.
24 CZE19870305 Sýkora Richard 409 Cyklo klub Kučera 03:10,63( 3) 13b. 03:46,56 (00:53,00) 7 b. 20 b.
25 SVK19920901 Šujan Michal 424 BKP 03:45,26( 23) 03:47,09 (00:53,53) 6 b. 6 b.
26 SVK19870103 Majer Pavol 450 KHC Kaktus Bike Brat 03:42,59( 22) 03:47,82 (00:54,26) 5 b. 5 b.
27 SVK19810403 Bóna Patrik 449 RIDE Slovakia 24:41,19( 42) 03:52,27 (00:58,71) 4 b. 4 b.
28 SVK19940414 Mackovčák Vladimír 408 TCK Žilina 04:03,30( 28) 03:52,88 (00:59,32) 3 b. 3 b.
29 SVK19900413 Szabó Ádám 435 BKP 03:57,90( 26) 03:54,81 (01:01,25) 2 b. 2 b.
30 SVK19890401 Anda Tamás 425 BKP 04:11,68( 33) 03:55,33 (01:01,77) 1 b. 1 b.
31 SVK19830305 Kalok František 445 BKP 04:06,72( 31) 03:58,32 (01:04,76)
32 SVK19900902 Ivančík Šimon 405 BKP 04:10,41( 32) 03:58,71 (01:05,15)
33 SVK19921026 Pivko Matej 448 BKP 03:58,15( 27) 04:01,69 (01:08,13)
34 SVK19860429 Chrašč Michal 418 BKP 03:40,13( 19) 04:03,85 (01:10,29)
35 SVK19860128 Grega Ľubomír 434 Alien Racing Bratisl 03:37,34( 18) 04:10,28 (01:16,72)
36 SVK19890911 Rozenberg Martin 452 BKP 05:05,22( 38) 04:25,65 (01:32,09)
37 SVK19880209 Renner Miroslav 443 BKP 04:32,14( 36) 04:30,47 (01:36,91)
38 SVK19830910 Vendlek Tomáš 402 Hobby Cycloservis Hl 03:26,19( 12) 4b. 05:31,97 (02:38,41) 4 b.
39 SVK19900812 Virág Mikuláš 426 BKP 05:49,89( 39) 07:19,13 (04:25,57)
SVK19920416 Fajbík Mário 417 BKP
SVK19921031 Valášek Pavol 436 BKP
SVK19870415 Jandúch Dušan 439 BKP 04:36,55( 37) DNF
SVK19890314 Hlavna Martin 446 BKP 04:06,48( 30)
SVK19900106 Lopatka Tomáš 451 BKP 03:41,08( 20)

------ Kategória: CPV Full ------------------------------------------ www.vos-tpk.sk ------------------------------
Semifinále Finále
1 CZE19881217 Kunášek Martin 524 SK Kola Ledeč 02:51,28( 1) 15b. 02:49,71 (00:00,00) 50 b. 65 b.
2 CZE19870501 Svak Jiří 525 Remerx - Grafobal 02:52,31( 2) 14b. 02:50,74 (00:01,03) 45 b. 59 b.
3 CZE19870108 Sedláček Jan 503 Bike Hazard Racing t 02:57,00( 5) 11b. 02:50,77 (00:01,06) 40 b. 51 b.
4 SVK19860711 Mackovič Matej 544 Filip Polc racing te 38:43,43( 62) 02:52,21 (00:02,50) 35 b. 35 b.
5 CZE19870615 Valda Martin 505 Cyklo Bulis Bystřice 02:54,87( 3) 13b. 02:52,67 (00:02,96) 33 b. 46 b.
6 SVK19840921 Náčin Tomáš 654 BKP 31:54,38( 61) 02:52,85 (00:03,14) 31 b. 31 b.
7 SVK19801005 Macko Pavol 526 KHC Kaktus Bike Brat 02:55,63( 4) 12b. 02:55,31 (00:05,60) 29 b. 41 b.
8 CZE19800316 Marčík Tomáš 521 Acer Bike Team Brno 03:07,75( 11) 5b. 02:57,57 (00:07,86) 27 b. 32 b.
9 CZE19790823 Spáčil Josef 501 TBB bike team Meatfl 03:05,33( 10) 6b. 03:00,44 (00:10,73) 25 b. 31 b.
10 SVK19880110 Stank Jakub 657 BKP 03:10,34( 13) 3b. 03:00,76 (00:11,05) 23 b. 26 b.
11 SVK19880114 Durdy Adam 538 Hobby Cycloservis Hl 03:03,35( 7) 9b. 03:01,97 (00:12,26) 20 b. 29 b.
12 SVK19880511 Medovič Pavol 555 SCK Velo sprint Nitr 03:16,90( 22) 03:02,12 (00:12,41) 19 b. 19 b.
13 SVK19850129 Fajtl Juraj 547 Hobby Cycloservis Hl 03:03,56( 8) 8b. 03:03,12 (00:13,41) 18 b. 26 b.
14 SVK19850327 Lauko Roland 546 Hobby Cycloservis Hl 03:14,93( 17) 03:04,55 (00:14,84) 17 b. 17 b.
15 SVK19840206 Lieskovský Libor 655 Tukan Racing Team 03:12,24( 15) 1b. 03:06,83 (00:17,12) 16 b. 17 b.
16 SVK19830303 Bohuš Daniel 519 RIDE Slovakia 03:19,05( 24) 03:08,69 (00:18,98) 15 b. 15 b.
17 SVK19840608 Husár Michal 552 BKP 03:04,23( 9) 7b. 03:08,81 (00:19,10) 14 b. 21 b.
18 CZE19800402 Švrček Filip 512 Dolekop.com downhill 03:21,89( 28) 03:11,46 (00:21,75) 13 b. 13 b.
19 SVK19870614 Brhlovič Peter 507 Šport Servis Racing 03:16,72( 20) 03:13,71 (00:24,00) 12 b. 12 b.
20 SVK19821106 Kišš Michal 527 Filip Polc Racing Te 03:13,31( 16) 03:14,02 (00:24,31) 11 b. 11 b.
21 SVK19840624 Líner Ján 553 BKP 03:20,75( 25) 03:14,79 (00:25,08) 10 b. 10 b.
22 SVK19840816 Sitas Peter 528 BKP 03:21,13( 26) 03:15,02 (00:25,31) 9 b. 9 b.
23 SVK19800826 Michálek Viktor 543 BKP 03:21,79( 27) 03:15,89 (00:26,18) 8 b. 8 b.
24 SVK19851030 Mosin Štefan 510 Šport Servis Racing 03:16,88( 21) 03:18,53 (00:28,82) 7 b. 7 b.
25 SVK19830806 Štafurík Matej 530 Filip Polc Racing Te 03:21,95( 29) 03:20,71 (00:31,00) 6 b. 6 b.
26 SVK19831102 Obert Tomáš 556 Bike team Bratislava 03:16,46( 19) 03:20,77 (00:31,06) 5 b. 5 b.
27 SVK19850715 Olšina Martin 549 BKP 03:30,35( 37) 03:21,09 (00:31,38) 4 b. 4 b.
28 SVK19840216 Šiška Juraj 557 BKP 03:24,34( 30) 03:21,69 (00:31,98) 3 b. 3 b.
29 CZE19820118 Samek Boleslav 514 Dolekop.com downhill 03:27,14( 32) 03:22,68 (00:32,97) 2 b. 2 b.
30 CZE19700101 Gold Richard 535 north shore new Jičí 03:34,07( 41) 03:23,29 (00:33,58) 1 b. 1 b.
31 SVK19911224 Kaššák Alojz 545 BKP 03:17,01( 23) 03:23,59 (00:33,88)
32 SVK19820521 Havetta Aurel 656 BKP 03:25,93( 31) 03:23,99 (00:34,28)
33 SVK19810305 Gürtler Jozef 539 RIDE Slovakia 03:27,42( 33) 03:25,74 (00:36,03)
34 SVK19780222 Šipoš Dušan 550 SCK Velo Sprint Nitr 03:29,24( 36) 03:25,99 (00:36,28)
35 SVK19870203 Olexa Peter 541 Freeride Košice 03:15,62( 18) 03:26,71 (00:37,00)
36 SVK19790617 Masnica Michal 554 BKP 03:27,51( 34) 03:27,54 (00:37,83)
37 SVK19881004 Buday Peter 659 BKP 03:38,91( 44) 03:28,01 (00:38,30)
38 SVK19780426 Brenner Martin 517 KHC Kaktus Bike Brat 03:31,36( 38) 03:31,40 (00:41,69)
39 SVK19781224 Rejman Aleš 522 BKP 03:28,35( 35) 03:32,97 (00:43,26)
40 CZE19850207 Hudeček Ondřej 531 Scott Thule 04:14,39( 55) 03:35,73 (00:46,02)
41 CZE19700101 Tesař Jan 534 north shore new Jičí 03:54,72( 48) 03:36,01 (00:46,30)
42 SVK19771009 Studený Robert 660 BKP 03:54,35( 47) 03:37,11 (00:47,40)
43 SVK19820328 Sádecký Igor 529 Cykloklub Púchov 03:42,14( 45) 03:43,49 (00:53,78)
44 SVK19820801 Bošácky Pavel 560 BKP 03:58,74( 51) 03:50,38 (01:00,67)
45 CZE19761123 Spáčil Petr 513 Dolekop.com downhill 03:32,56( 39) 03:50,51 (01:00,80)
46 SVK19831013 Kápostáš Martin 406 CTK Burda-Štúrovo 03:57,79( 50) 03:51,71 (01:02,00)
47 CZE19800824 Kolenovský Martin 533 Morava Dragon 05:15,94( 59) 03:56,21 (01:06,50)
48 SVK19860516 Erdélyi Peter 559 BKP 04:00,23( 52) 03:57,23 (01:07,52)
49 SVK19861018 Bako Peter 658 BKP 03:56,72( 49) 04:01,97 (01:12,26)
50 SVK19800918 Chytrý Ján 537 SCK Velo Sprint Nitr 03:36,92( 42) 04:09,78 (01:20,07)
51 SVK19831209 Koštrna Marek 506 BKP 04:41,29( 58) 04:16,42 (01:26,71)
52 SVK19830128 Booc Lukáš 540 BKP 04:20,50( 56) 04:20,76 (01:31,05)
53 CZE19830718 Boruta Michal 511 www.lyze-kola.cz 02:58,25( 6) 10b. 04:32,07 (01:42,36) 10 b.
54 SVK19840512 Vasko Ľubomír 532 BKP 04:03,94( 53) 05:04,31 (02:14,60)
CZE19860108 Válek Roman 504 RK Cyclos Val. Meziř
SVK19901216 Čičkanik Marek 509 Filip Polc racing te 03:32,69( 40)
SVK19850522 Sokolovskij Denis 515 BKP 03:12,19( 14) 2b. 2 b.
SVK19830829 Kyba Peter 518 BKP 03:47,95( 46)
CZE19780205 Kokeš Jan 520 Červenka SUBFORM Tea 03:08,35( 12) 4b. 4 b.
SVK19800918 Gál Miroslav 536 SCK Velo Sprint Nitr 03:38,66( 43)
SVK19881019 Benetin Filip 542 Freeride Košice 04:13,93( 54)
SVK19790921 Malečka Dušan 548 KHC Yadrobike 07:15,50( 60)
SVK19881107 Kuba Juraj 551 TCK Žilina
SVK19860901 Pipiska Michal 558 RIDE Slovakia 04:24,28( 57)

------ Kategória: Juniori (1989-1992) ------------------------------- www.vos-tpk.sk ------------------------------
Semifinále Finále
1 CZE19900409 Machýček Radek 101 Specialized Planet B 03:23,20( 21) 02:51,70 (00:00,00) 50 b. 50 b.
2 SVK19901010 Laktiš Matej 103 SCK Velo Sprint Nitr 02:53,90( 2) 14b. 02:51,77 (00:00,07) 45 b. 59 b.
3 CZE19910823 Daněk Martin 124 Bike Hazard Racing t 02:52,22( 1) 15b. 02:51,82 (00:00,12) 40 b. 55 b.
4 CZE19901201 Říha Aleš 116 Remerx - Grafobal 02:55,94( 3) 13b. 02:52,82 (00:01,12) 35 b. 48 b.
5 SVK19910309 Hanuliak Daniel 138 TCK Žilina 02:57,17( 4) 12b. 02:54,62 (00:02,92) 33 b. 45 b.
6 CZE19910408 Kimmel Erik 111 Remerx - Grafobal 03:03,51( 8) 8b. 02:56,97 (00:05,27) 31 b. 39 b.
7 SVK19910626 Grinč Martin 139 TCK Žilina 02:59,19( 5) 11b. 02:58,86 (00:07,16) 29 b. 40 b.
8 CZE19910213 Pala David 120 Speedbike Team Fryšt 03:47,80( 32) 02:59,26 (00:07,56) 27 b. 27 b.
9 CZE19911024 Hanák Martin 122 Koloshop team 03:02,55( 6) 10b. 03:00,02 (00:08,32) 25 b. 35 b.
10 CZE19890928 Bureš Miroslav 102 Specialized 69 03:04,04( 9) 7b. 03:01,38 (00:09,68) 23 b. 30 b.
11 SVK19920717 Liška Tomáš 118 Maxxis RANN Riders P 03:12,14( 12) 4b. 03:02,17 (00:10,47) 20 b. 24 b.
12 CZE19890915 Šíma Jakub 110 Norco Bikes 03:04,66( 10) 6b. 03:03,90 (00:12,20) 19 b. 25 b.
13 SVK19900804 Gubka Adam 145 BKP 03:09,39( 11) 5b. 03:04,33 (00:12,63) 18 b. 23 b.
14 SVK19921129 Belaň Kamil 126 Filip Polc racing te 03:15,80( 13) 3b. 03:09,80 (00:18,10) 17 b. 20 b.
15 CZE19901112 Janalík Lukáš 127 Bike Hazard Racing t 03:16,45( 16) 03:10,38 (00:18,68) 16 b. 16 b.
16 CZE19890206 Tiefenbach Aleš 105 Speedbike Team Fryšt 03:26,70( 23) 03:10,68 (00:18,98) 15 b. 15 b.
17 SVK19870825 Vodila Martin 123 Filip Polc Racing Te 03:19,05( 18) 03:10,74 (00:19,04) 14 b. 14 b.
18 SVK19910719 Béreš Jakub 115 BKP 03:16,22( 14) 2b. 03:11,48 (00:19,78) 13 b. 15 b.
19 SVK19910920 Nováčik Richard 114 SC Downhill Topoľčan 03:18,81( 17) 03:14,58 (00:22,88) 12 b. 12 b.
20 SVK19900511 Hrebík Aleš 119 Filip Polc Racing Te 03:16,25( 15) 1b. 03:14,82 (00:23,12) 11 b. 12 b.
21 SVK19890830 Bernár Erik 146 RIDE Slovakia 03:59,58( 33) 03:15,67 (00:23,97) 10 b. 10 b.
22 SVK19900102 Bramuška Miroslav 147 RIDE Slovakia 03:19,35( 19) 03:16,58 (00:24,88) 9 b. 9 b.
23 SVK19890414 Hanuska Alexander 107 Filip Polc Racing te 04:58,96( 36) 03:20,28 (00:28,58) 8 b. 8 b.
24 SVK19890306 Minčík Martin 131 Filip Polc Racing Te 03:31,52( 27) 03:21,55 (00:29,85) 7 b. 7 b.
25 SVK19921117 Hodas Tomáš 140 TCK Žilina 03:24,41( 22) 03:22,46 (00:30,76) 6 b. 6 b.
26 SVK19891025 Krč Daniel 137 KHC Yadrobike 03:20,08( 20) 03:22,47 (00:30,77) 5 b. 5 b.
27 CZE19920509 Doseděl Jan 132 Specialized Planet b 03:34,16( 29) 03:27,61 (00:35,91) 4 b. 4 b.
28 SVK19890505 Stodola Martin 148 RIDE Slovakia 03:29,91( 26) 03:28,54 (00:36,84) 3 b. 3 b.
29 SVK19900316 Szabo Eduard 113 SC Downhill Topoľčan 03:43,50( 31) 03:31,53 (00:39,83) 2 b. 2 b.
30 SVK19900618 Ďurdík Lukáš 129 BKP 04:10,83( 34) 03:34,50 (00:42,80) 1 b. 1 b.
31 SVK19911229 Mojžiš Patrik 142 BKP 03:28,08( 24) 03:39,13 (00:47,43)
32 SVK19900817 Bugár Peter 143 BKP 03:29,15( 25) 03:50,62 (00:58,92)
33 SVK19901018 Ondrášik Matej 144 Bike team Bratislava 03:43,23( 30) 16:53,45 (14:01,75)
CZE19921112 Valda Tomáš 104 Cyklo Bulis Bystřice
SVK19910201 Jankiv Michal 106 Alien Racing Bratisl 06:29,78( 37)
CZE19910725 Slovák Martin 117 Červenka Subform tea
SVK19921102 Huszlicska Máte 128 BKP
SVK19900521 Kováč Patrik 130 BKP 04:10,86( 35)
SVK19890210 Žažo Jaroslav 133 CK Rann Riders Piešť
SVK19901225 Palko Martin 136 Freeride Košie 03:33,87( 28)
SVK19920518 Ersek Ján 141 Cyclo Erba Racing te
SVK19900404 Bezek Miroslav 149 RIDE Slovakia 03:03,20( 7) 9b. 9 b.

------ Kategória: Muži (1978-1988) ---------------------------------- www.vos-tpk.sk ------------------------------
Semifinále Finále
1 SVK19820410 Polc Filip 1 GRAVITY-GROUP 02:31,00( 1) 15b. 02:29,57 (00:00,00) 50 b. 65 b.
2 SVK19851020 Vaško Marcel 25 SCK Velo Sprint Nitr 02:57,75( 21) 02:39,48 (00:09,91) 45 b. 45 b.
3 SVK19840329 Javorník Ján 4 SCK Velo Sprint Nitr 02:42,69( 2) 14b. 02:40,85 (00:11,28) 40 b. 54 b.
4 CZE19880112 Mikulenka Martin 12 Remerx - Grafobal 02:43,43( 3) 13b. 02:41,17 (00:11,60) 35 b. 48 b.
5 CZE19800829 Štencel Rostislav 23 MAX Cursor 02:44,65( 5) 11b. 02:41,32 (00:11,75) 33 b. 44 b.
6 CZE19880830 Gergel Jiří 11 Blockbuster DH team 02:53,69( 12) 4b. 02:42,43 (00:12,86) 31 b. 35 b.
7 CZE19860111 Čep Pavel 24 RB 02:53,68( 11) 5b. 02:43,95 (00:14,38) 29 b. 34 b.
8 SVK19800323 Kafka Martin 3 Monstra Racing 02:49,79( 7) 9b. 02:46,43 (00:16,86) 27 b. 36 b.
9 SVK19880416 Nováčik Peter 29 Filip Polc Racing Te 02:52,01( 9) 7b. 02:47,02 (00:17,45) 25 b. 32 b.
10 CZE19871230 Kotrla Patrik 2 Specialized 69 02:44,12( 4) 12b. 02:47,39 (00:17,82) 23 b. 35 b.
11 SVK19880807 Jadlovský Igor 28 Filip Polc Racing Te 02:53,90( 14) 2b. 02:49,36 (00:19,79) 20 b. 22 b.
12 CZE19870509 Paprstka Radim 6 Specialized Planet B 02:52,73( 10) 6b. 02:49,86 (00:20,29) 19 b. 25 b.
13 CZE19831108 Hoferek Martin 27 Bike Hazard Racing t 02:54,51( 15) 1b. 02:50,89 (00:21,32) 18 b. 19 b.
14 SVK19880404 Paulovič Matúš 32 SCK Velo Sprint Nitr 03:00,20( 24) 02:50,98 (00:21,41) 17 b. 17 b.
15 SVK19820311 Pecho Luboš 33 BKP 02:55,25( 16) 02:51,03 (00:21,46) 16 b. 16 b.
16 CZE19790704 Chytil Jaroslav 7 Cyklo Bulis Bystřice 02:53,73( 13) 3b. 02:51,18 (00:21,61) 15 b. 18 b.
17 SVK19880923 Vaško Lukáš 14 Alien Racing 02:55,52( 17) 02:51,22 (00:21,65) 14 b. 14 b.
18 CZE19870218 Tomša Petr 13 Remerx - Grafobal 03:00,37( 25) 02:51,42 (00:21,85) 13 b. 13 b.
19 SVK19840529 Wiesenganger Michal 17 Maxxis RANN Riders P 03:10,20( 27) 02:52,71 (00:23,14) 12 b. 12 b.
20 CZE19860922 Kotrla Michal 5 Specialized 69 02:50,71( 8) 8b. 02:52,72 (00:23,15) 11 b. 19 b.
21 CZE19881215 Pešl Martin 18 Červenka SUBFORM Tea 02:59,54( 22) 02:53,91 (00:24,34) 10 b. 10 b.
22 SVK19850211 Pribičko Juraj 34 TCK Žilina 02:59,54( 22) 02:54,49 (00:24,92) 9 b. 9 b.
23 CZE19880403 Polášek Tomáš 10 Blockbuster DH team 02:57,31( 20) 02:54,54 (00:24,97) 8 b. 8 b.
24 SVK19770819 Šiška Michal 36 TCK Žilina 03:18,25( 31) 03:00,76 (00:31,19) 7 b. 7 b.
25 SVK19881215 Plátek Lukáš 30 CyS Žilina 02:56,36( 19) 03:01,31 (00:31,74) 6 b. 6 b.
26 SVK19841216 Koreň Martin 20 Alien Racing Bratisl 02:56,18( 18) 03:01,84 (00:32,27) 5 b. 5 b.
27 SVK19860710 Baratka Martin 22 Alien Racing Bratisl 03:10,18( 26) 03:09,76 (00:40,19) 4 b. 4 b.
28 SVK19831013 Marcinčin Peter 8 CTK Burda-Štúrovo 03:14,02( 28) 03:11,68 (00:42,11) 3 b. 3 b.
29 SVK19880825 Klincko Jakub 26 Filip Polc Racing Te 03:40,35( 32) 03:15,48 (00:45,91) 2 b. 2 b.
30 SVK19810723 Nasaly Július 15 Alien Racing Bratisl 03:17,35( 29) 03:18,80 (00:49,23) 1 b. 1 b.
31 SVK19810221 Lichner Peter 35 TCK Žilina 08:06,33( 33) 03:20,00 (00:50,43)
32 SVK19870522 Vitko Matej 31 KHC Kaktus bike Brat 02:49,59( 6) 10b. 03:26,21 (00:56,64) 10 b.
33 SVK19860210 Vengloš Jozef 21 Alien Racing Bratisl 03:17,87( 30) 03:58,52 (01:28,95)
SVK19860510 Tóth Tomáš 16 Maxxis RANN Riders P

Dušan Richter Jozef Šiška
hl. rozhodca riaditeľ pretekov

--------------------------------------------------------------------------- www.vos-tpk.sk ------------
Semifinále Finále
1 SVK19940203 Laššo Adrián 605 BKP 09:32,94( 10) 03:39,18 (00:00,00)
2 SVK19930529 Ťukody Vladimír 602 BKP 03:43,56( 1) 03:44,82 (00:05,64)
3 SVK19930524 Potočár Juraj 608 Alien Racing 03:53,84( 4) 03:45,38 (00:06,20)
4 SVK19950723 Drábik Oliver 609 BKP 04:51,20( 8) 03:50,25 (00:11,07)
5 SVK19940819 Dujicek Vladimír 607 SCK Velo Sprint Nitr 03:52,17( 3) 03:52,16 (00:12,98)
6 SVK19940531 Matejka Juraj 606 Maxxis RANN Riders P 03:48,95( 2) 03:57,39 (00:18,21)
7 SVK19930318 Bulik Ľubomír 604 BKP 03:59,08( 5) 04:09,59 (00:30,41)
8 SVK19940723 Turza Jakub 601 BKP 04:26,81( 6) 04:22,96 (00:43,78)
9 SVK19941204 Knapec Martin 610 BKP 06:07,58( 9) 04:23,84 (00:44,66)
10 SVK19932012 Jantoš Mário 603 BKP 04:49,53( 7) 04:27,34 (00:48,16)

Výsledková listina
MSR v downhille - finále

Miesto: Veľká Rača Dátum: 22.07.07

------ Kategória: Žiaci (1993-1995)

------ Kategória: Ženy ---------------------------------------------- www.vos-tpk.sk -------------
Pre malý počet štartujúcich nebol udelený majstrovský titul
Semifinále Finále
1 SVK19810303 Bošková Helena 201 Norcobikes 03:52,10( 1) 03:39,79 (00:00,00)
2 SVK19891218 Pialová Katarína 203 CyS Žilina 03:56,85( 2) 03:54,38 (00:14,59)

------ Kategória: Masters (1977 a st.) ------------------------------ www.vos-tpk.sk -------------
Semifinále Finále
1 SVK19730206 Drábik Peter 315 BKP 02:53,55( 1) 02:44,89 (00:00,00)
2 SVK19771213 Čeman Štefan 301 RIDE Slovakia 03:00,16( 3) 02:53,90 (00:09,01)
3 SVK19750329 Zemánek Roman 302 KHC Kaktus Bike Brat 02:56,45( 2) 02:58,39 (00:13,50)
4 SVK19730207 Vičík Ľubomír 311 RIDE Slovakia 03:26,60( 7) 03:08,20 (00:23,31)
5 SVK19741107 Jurčík Marek 303 KHC Kaktus Bike Brat 03:06,40( 4) 03:08,52 (00:23,63)
6 SVK19730427 Gombala Jozef 316 BKP 03:13,34( 5) 03:16,62 (00:31,73)
7 SVK19761119 Vališ Samuel 314 BKP 03:18,34( 6) 03:19,68 (00:34,79)
8 SVK19670221 Babič Štefan 305 DH Tatry 03:27,38( 8) 03:25,64 (00:40,75)
9 SVK19711203 Maron Andrej 304 KHC Yadrobike 05:05,75( 9) 03:29,48 (00:44,59)

------ Kategória: Hardtail ------------------------------------------ www.vos-tpk.sk -------------
Semifinále Finále
1 SVK19870110 Zlatoš Pavol 407 RIDE Slovakia 03:05,52( 1) 02:58,85 (00:00,00)
2 SVK19870622 Králik Matúš 447 RIDE Slovakia 03:10,95( 2) 03:04,70 (00:05,85)
3 SVK19840921 Záfer Martin 444 Hobby cykloservis Hl 03:16,33( 4) 03:06,04 (00:07,19)
4 SVK19830902 Liška Filip 442 CK AB Sereď 04:19,96( 26) 03:14,07 (00:15,22)
5 SVK19870212 Králik Jozef 438 BKP 04:23,07( 27) 03:14,62 (00:15,77)
6 SVK19900829 Ivančík Matej 423 SCK Velosprint Nitra 03:16,03( 3) 03:15,86 (00:17,01)
7 SVK19840902 Liška František 441 CK AB Sereď 03:20,86( 5) 03:30,36 (00:31,51)
8 SVK19820713 Vendlek Marek 440 Hobby Cycloservis Hl 23:23,24( 33) 03:31,59 (00:32,74)
9 SVK19920225 Krejči Peter 429 BKP 03:25,63( 6) 03:33,65 (00:34,80)
10 SVK19871105 Matis Radoslav 419 Freeride Košice 03:33,72( 8) 03:33,68 (00:34,83)
11 SVK19850821 Kramárik Juraj 422 Alien Racing Bratisl 03:41,98( 13) 03:34,03 (00:35,18)
12 SVK19870822 Bača Juraj 412 Alien Racing Bratisl 08:40,10( 32) 03:40,46 (00:41,61)
13 SVK19910619 Vančo Patrik 433 Hobby Cykloservis 03:37,26( 9) 03:41,64 (00:42,79)
14 SVK19910822 Tkačik Pavol 415 BKP 03:52,06( 16) 03:41,85 (00:43,00)
15 SVK19860412 Janosik Martin 437 BKP 03:55,05( 17) 03:42,39 (00:43,54)
16 SVK19900912 Kollár Richard 432 SC Downhill Topoľčan 04:03,32( 21) 03:45,01 (00:46,16)
17 SVK19920901 Šujan Michal 424 BKP 03:45,26( 15) 03:47,09 (00:48,24)
18 SVK19870103 Majer Pavol 450 KHC Kaktus Bike Brat 03:42,59( 14) 03:47,82 (00:48,97)
19 SVK19810403 Bóna Patrik 449 RIDE Slovakia 24:41,19( 34) 03:52,27 (00:53,42)
20 SVK19940414 Mackovčák Vladimír 408 TCK Žilina 04:03,30( 20) 03:52,88 (00:54,03)
21 SVK19900413 Szabó Ádám 435 BKP 03:57,90( 18) 03:54,81 (00:55,96)
22 SVK19890401 Anda Tamás 425 BKP 04:11,68( 25) 03:55,33 (00:56,48)
23 SVK19830305 Kalok František 445 BKP 04:06,72( 23) 03:58,32 (00:59,47)
24 SVK19900902 Ivančík Šimon 405 BKP 04:10,41( 24) 03:58,71 (00:59,86)
25 SVK19921026 Pivko Matej 448 BKP 03:58,15( 19) 04:01,69 (01:02,84)
26 SVK19860429 Chrašč Michal 418 BKP 03:40,13( 11) 04:03,85 (01:05,00)
27 SVK19860128 Grega Ľubomír 434 Alien Racing Bratisl 03:37,34( 10) 04:10,28 (01:11,43)
28 SVK19890911 Rozenberg Martin 452 BKP 05:05,22( 30) 04:25,65 (01:26,80)
29 SVK19880209 Renner Miroslav 443 BKP 04:32,14( 28) 04:30,47 (01:31,62)
30 SVK19830910 Vendlek Tomáš 402 Hobby Cycloservis Hl 03:26,19( 7) 05:31,97 (02:33,12)
31 SVK19900812 Virág Mikuláš 426 BKP 05:49,89( 31) 07:19,13 (04:20,28)
SVK19920416 Fajbík Mário 417 BKP
SVK19921031 Valášek Pavol 436 BKP
SVK19870415 Jandúch Dušan 439 BKP 04:36,55( 29) DNF
SVK19890314 Hlavna Martin 446 BKP 04:06,48( 22)
SVK19900106 Lopatka Tomáš 451 BKP 03:41,08( 12)

------ Kategória: Juniori (1989-1992) ------------------------------- www.vos-tpk.sk ------------------------------
Semifinále Finále
1 SVK19901010 Laktiš Matej 103 SCK Velo Sprint Nitr 02:53,90( 1) 02:51,77 (00:00,00)
2 SVK19910309 Hanuliak Daniel 138 TCK Žilina 02:57,17( 2) 02:54,62 (00:02,85)
3 SVK19910626 Grinč Martin 139 TCK Žilina 02:59,19( 3) 02:58,86 (00:07,09)
4 SVK19920717 Liška Tomáš 118 Maxxis RANN Riders P 03:12,14( 6) 03:02,17 (00:10,40)
5 SVK19900804 Gubka Adam 145 BKP 03:09,39( 5) 03:04,33 (00:12,56)
6 SVK19921129 Belaň Kamil 126 Filip Polc racing te 03:15,80( 7) 03:09,80 (00:18,03)
7 SVK19870825 Vodila Martin 123 Filip Polc Racing Te 03:19,05( 11) 03:10,74 (00:18,97)
8 SVK19910719 Béreš Jakub 115 BKP 03:16,22( 8) 03:11,48 (00:19,71)
9 SVK19910920 Nováčik Richard 114 SC Downhill Topoľčan 03:18,81( 10) 03:14,58 (00:22,81)
10 SVK19900511 Hrebík Aleš 119 Filip Polc Racing Te 03:16,25( 9) 03:14,82 (00:23,05)
11 SVK19890830 Bernár Erik 146 RIDE Slovakia 03:59,58( 22) 03:15,67 (00:23,90)
12 SVK19900102 Bramuška Miroslav 147 RIDE Slovakia 03:19,35( 12) 03:16,58 (00:24,81)
13 SVK19890414 Hanuska Alexander 107 Filip Polc Racing te 04:58,96( 25) 03:20,28 (00:28,51)
14 SVK19890306 Minčík Martin 131 Filip Polc Racing Te 03:31,52( 18) 03:21,55 (00:29,78)
15 SVK19921117 Hodas Tomáš 140 TCK Žilina 03:24,41( 14) 03:22,46 (00:30,69)
16 SVK19891025 Krč Daniel 137 KHC Yadrobike 03:20,08( 13) 03:22,47 (00:30,70)
17 SVK19890505 Stodola Martin 148 RIDE Slovakia 03:29,91( 17) 03:28,54 (00:36,77)
18 SVK19900316 Szabo Eduard 113 SC Downhill Topoľčan 03:43,50( 21) 03:31,53 (00:39,76)
19 SVK19900618 Ďurdík Lukáš 129 BKP 04:10,83( 23) 03:34,50 (00:42,73)
20 SVK19911229 Mojžiš Patrik 142 BKP 03:28,08( 15) 03:39,13 (00:47,36)
21 SVK19900817 Bugár Peter 143 BKP 03:29,15( 16) 03:50,62 (00:58,85)
22 SVK19901018 Ondrášik Matej 144 Bike team Bratislava 03:43,23( 20) 16:53,45 (14:01,68)
SVK19910201 Jankiv Michal 106 Alien Racing Bratisl 06:29,78( 26)
SVK19921102 Huszlicska Máte 128 BKP
SVK19900521 Kováč Patrik 130 BKP 04:10,86( 24)
SVK19890210 Žažo Jaroslav 133 CK Rann Riders Piešť
SVK19901225 Palko Martin 136 Freeride Košie 03:33,87( 19)
SVK19920518 Ersek Ján 141 Cyclo Erba Racing te
SVK19900404 Bezek Miroslav 149 RIDE Slovakia 03:03,20( 4)

------ Kategória: Muži (1978-1988) ---------------------------------- www.vos-tpk.sk -------------
Semifinále Finále
1 SVK19820410 Polc Filip 1 GRAVITY-GROUP 02:31,00( 1) 02:29,57 (00:00,00)
2 SVK19851020 Vaško Marcel 25 SCK Velo Sprint Nitr 02:57,75( 11) 02:39,48 (00:09,91)
3 SVK19840329 Javorník Ján 4 SCK Velo Sprint Nitr 02:42,69( 2) 02:40,85 (00:11,28)
4 SVK19800323 Kafka Martin 3 Monstra Racing 02:49,79( 4) 02:46,43 (00:16,86)
5 SVK19880416 Nováčik Peter 29 Filip Polc Racing Te 02:52,01( 5) 02:47,02 (00:17,45)
6 SVK19880807 Jadlovský Igor 28 Filip Polc Racing Te 02:53,90( 6) 02:49,36 (00:19,79)
7 SVK19880404 Paulovič Matúš 32 SCK Velo Sprint Nitr 03:00,20( 13) 02:50,98 (00:21,41)
8 SVK19820311 Pecho Luboš 33 BKP 02:55,25( 7) 02:51,03 (00:21,46)
9 SVK19880923 Vaško Lukáš 14 Alien Racing 02:55,52( 8) 02:51,22 (00:21,65)
10 SVK19840529 Wiesenganger Michal 17 Maxxis RANN Riders P 03:10,20( 15) 02:52,71 (00:23,14)
11 SVK19850211 Pribičko Juraj 34 TCK Žilina 02:59,54( 12) 02:54,49 (00:24,92)
12 SVK19770819 Šiška Michal 36 TCK Žilina 03:18,25( 19) 03:00,76 (00:31,19)
13 SVK19881215 Plátek Lukáš 30 CyS Žilina 02:56,36( 10) 03:01,31 (00:31,74)
14 SVK19841216 Koreň Martin 20 Alien Racing Bratisl 02:56,18( 9) 03:01,84 (00:32,27)
15 SVK19860710 Baratka Martin 22 Alien Racing Bratisl 03:10,18( 14) 03:09,76 (00:40,19)
16 SVK19831013 Marcinčin Peter 8 CTK Burda-Štúrovo 03:14,02( 16) 03:11,68 (00:42,11)
17 SVK19880825 Klincko Jakub 26 Filip Polc Racing Te 03:40,35( 20) 03:15,48 (00:45,91)
18 SVK19810723 Nasaly Július 15 Alien Racing Bratisl 03:17,35( 17) 03:18,80 (00:49,23)
19 SVK19810221 Lichner Peter 35 TCK Žilina 08:06,33( 21) 03:20,00 (00:50,43)
20 SVK19870522 Vitko Matej 31 KHC Kaktus bike Brat 02:49,59( 3) 03:26,21 (00:56,64)
21 SVK19860210 Vengloš Jozef 21 Alien Racing Bratisl 03:17,87( 18) 03:58,52 (01:28,95)
SVK19860510 Tóth Tomáš 16 Maxxis RANN Riders P

Dušan Richter Jozef Šiška
hl. rozhodca riaditeľ pretekov

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Candid Ways to Farther down Blood Press

(ASteallyessepE, 11. 10. 2018 13:22)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-100mg-pas-cher-maroc/

Blood Pressure : Blood weight chart

(ASteallyessepE, 27. 9. 2018 4:32)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-sans-ordonnance-pas-cher/